Freestyle Double || Kari & Skvira

Home

Vítejte na www.FreestyleDouble.7x.cz

Stránky byly založeny 12. července 2009.

Vystoupení 5.9.2009 na akci Domu dětí a mládeže Hrádek Třebíč.
CITY PARK JIHLAVA hostil Český pohár ve freestyle fotbalu, aneb triky s fotbalovým míčem od hlavy až k patě a vystoupení několikanásobného mistra světa v MTB-trialu Petra Krause.
,,Alternative Homie Mitchy Around The World'' to je celý a přesný název pro trik, který se mi právě dnes povedl poprvé. Myslím, že tento trik se už řadí mezi elitu mezi freestylové triky, díky svým provedením a obtížností. Tento trik je velice težké popsát, tak jsem si pro vás připravil video, ve kterém je trik zřetelně vidět. Video uvnitř článku.

Autor: Kari
Posledni komentare
12.09.2010 11:35:07: ale na tom videu to nevypadá tak těžce xDD
Poslední dobou mě začali bavit uppery, triky od pasu nahoru, tak jsem je poslední dobou hodně trénoval. Včera večer mě napadlo trenink upperů natočit. Vybral jsem z toho pár klipů a v pinnaclu si s nimi pohrál a udělal z toho video. Video uvnitř článku.

Autor: Kari
Se Škvírou máme za sebou další živé vystoupení. Tentokrát se nekonalo na veřejné akci, ale konkrétně na narozeninách. Oslavenec byl Škvírův strýc, kterému bylo 37 a miluje fotbal.. Kdysi ho hrál za Moravské Budějovice na pozici obránce. My jsme mu tedy tímto vystoupením dali malý dárek. Video z vystoupení uvnitř článku.

Autor: Kari
Daniel si opět našel čas, vytáhl nějaké klipy a sestříhal další parádní video z meetingu, který byl v Amsterdamu. Tentokrát zaměřil pozornost na zvučná jména jakými jsou Palle, Nam nebo Séan. Ve videu nechybí ani jiní skvělí borci, dokonce v něm zahlédnete Honzu Krepla nebo Lucasa. Video uvnitř článku.

Autor: Kari
17:7. jsme uspořádali malý meeting v Moravským Krumlově. Meetingu se zůčastnil Freestyle Double, tedy Kari a Škvíra, dále 25Cent, Karlos, Dangers a Richard Hájek. Bylo super se zase sejít z někým kdo miluje freestyle fotbal. Přijeli jsme, zatrénovali, pokecali, zasmáli, vyfotili se, pak se najedli dobré pizzy a jeli domů. Taky jsme si vyzkoušeli nějaké battly, aby jsme poznali jaké to tak je proti někomu stát a snažit se ho porazit. Trošku příprava na pohár v Jihlavě. Byla to parádní akce. Video uvnitř článku.
Autor: Kari
K propagaci FREESTYLE DOUBLE také patří trička,které máme konečně doma a vy se můžete těšit na nová videa-konkrétně jak freestyle double učí freestyle =). A určitě vidíte také ten míč,je to oficial z finale ligy mistrů z Atén,  který si pořídil Škvíra,ať slouží!

Autor: Škvíra
1  
2  
3